Ogłoszenie o pracę

Łomżyńskie Centrum Medyczne zaprasza dietetyków do współpracy w ramach opieki koordynowanej w Podstawowej Opiece Zdrowotnej

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Wsparcie zespołu POZ w leczeniu pacjentów chorych przewlekle w zakresie diabetologii, kardiologii, pulmonologii, endokrynologii i nefrologii
  • Samodzielną realizację porad dietetycznych
  • Przeprowadzanie wywiadu żywieniowego z pacjentem
  • Wykonywanie pomiarów antropometrycznych
  • Ustalanie potrzeb pacjenta w zakresie modyfikacji żywieniowych, wymagań edukacyjnych i jego motywacji do wprowadzenia zmian
  • Wprowadzanie zaleceń żywieniowych zależnie od stanu zdrowia pacjenta i aktualnych wyników badań diagnostycznych
  • Ocena skuteczności terapii
  • Praca nad zwiększeniem świadomości żywieniowej pacjenta, zbudowaniem zdrowych nawyków żywieniowych i wprowadzeniem właściwych założeń zdrowego stylu życia

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, kwalifikacje dietetyka zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowie w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej
  • Elastyczności i zaangażowania
  • Otwartości na zmiany i innowacje w ochronie zdrowia

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Komfortowe warunki pracy
  • Elastyczną formę zatrudnienia (wynagrodzenie zależne od ilości usług)
  • Pracę w wielospecjalistycznym zespole medycznym
  • Możliwość stabilnej pracy i rozwoju zawodowego

Sposób rekrutacji:
1) CV wraz z listem motywacyjnym należy przesłać na adres sekretariat@medycynalomza.pl do 30 października 2024

2) Z wybranymi osobami odbędziemy rozmowę rekrutacyjną.

CV powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji. Z uwagi na powtarzalne procesy rekrutacji w ŁCM Sp z o.o. zaleca się klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Łomżyńskie Centrum Medyczne  Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym do obecnej i przyszłych procesów rekrutacji”.